Fotoobrazy
 

 

PROFESIONÁLNÍ TISK PRO PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDKY

Nabízíme profesionální velkoplošný tisk do formátu B0+ (zařízení Ilford Studio). Profesionální tisk na barevně kalibrovaném zařízení, adjustace fotografií na Gatofoam desky, kašírované desky či nalepení na jakýkoliv jiný podklad. Provedení lesklé, matné, polomatné, plátno, samolepící či průsvitné fólie. Černobílé fotografie bez barevných nádechů!

Vyzdobte svůj byt, provozovnu, kancelář nebo firmu svými nejlepšími fotografiemi!
Nabízíme též široký výběr našich vlastních fotografií -
zde.
Vyjdeme Vám vstříc a pořídíme fotografie na zakázku.

Svůj byt si můžete vyzdobit vlastními fotografiemi - fotoobrazy, které Vám rádi nazvětšujeme do velkých formátů. I výzdoba firemních prostor je poněkud zanedbávána a je řešena většinou reprodukcemi z kalendářů. Nabízíme Vám jinou možnost - vyzdobte si firemní, reprezentační či obecní prostory velkoformátovými fotografiemi, které budou dokumentovat moderní ráz vašeho podniku, bytu nebo kanceláře. Fotografování, grafické úpravy i adjustaci fotografií zajistíme v profesionální kvalitě.

Malou ukázku dekorativních průmyslových fotografií můžete nalézt v této galerii. Další příklady fotografií a jejich úprav můžete najít zde.

Hledáte partnera pro vytištění fotografií na výstavu? Zajistíme vám nejen tu nevyšší technickou kvalitu, ale i profesionální obsluhu a individuální přístup! Uznáním naší práce je i pravidelný tisk soutěžních fotografií do soutěže Czech Press Photo.

Ceny běžných tisků, laminace a adjustace jsou uvedeny v ceníku. 

Základní vlastnosti Studia Ilford:

  • základem je tiskárna Epson Stylus Pro 9890 (9 inkoustů Epson Ultrachrome K3 - voděodolné, stálost tisků desítky let (dle údajů výrobce barevné tisky 75 let, černobílé 100 let),

  • tisk na jednotlivé listy, kašírované desky nebo role v povrchu lesk, pololesk, mat, plátno, průsvitné a samolepící fólie, rozlišení tisku až 2880x1440 DPI, 9 samostatných inkoustů

  • funkce MultiDot pro jemnou kresbu, stochastický rastr,

  • max. šíře tisku 111 cm, délka až 30 metrů,

  • CMYK MIRAGE (rastry) s kompletní knihovnou studiových photo médií vč. náhledových ICC profilů,

  • zpracování souborů formátů TIF, TIFF, TGA, BMP, DIB, CT, JPG, PSD, GIF, PCX, PCD, SID, ECW, PNG - včetně ICC profilů, vrstev a alfakanálů, zpracování v bitové hloubce až 16 bitů na kanál. 

  • zpracování a úpravy před tiskem v Adobe Photoshop CS, kalibrovaný monitor EIZ

  • profesionální laminace UV foliemi (mat, lesk, struktury)

  • lepení fotografií na KAPA (GATOFORM) desky

Kontakt:
KODAK EXPRESS - MAKOFOTO
T.G.Masaryka 112, 388 01 Blatná
foto@mako.cz, tel. 721 521 739 

Jaroslav Kortus, 602 379 525 (po 17.00 hod.)

NAVRCHOLU.cz