Nikon Capture NX-D - český návod k použití, české menu


9.7.2014, aktualizace 4.7.2017

 Capture NX-D

Vážení stávající a noví uživatelé programu Nikon Capture NX-D,

původně se na tomto místě nacházel popis demoverze tohoto programu. Od roku 2014, kdy byl program poprvé představen, neexistuje do dnešního dne oficiální návod k použití v češtině. Původně jsem uvažoval o prostém překladu anglické příručky do češtiny, ale zdála se mi nepřehledná.

Vytvořil jsem proto zcela nový návod, který neobsahuje jen prostý popis funkcí, ale též návody, postupy a příklady jejich použití. Celý návod má 77 stran A4 a je psán současně jak pro anglické, tak české menu - odkaz na (placenou) verzi českého menu je v úvodu příručky (nejsme dodavatelé českého menu do programu!).

Abyste si dokázali udělat představu, jak příručka vypadá, tak po kliknutí na obrázek příručky si můžete stáhnout či prohlédnout malou ukázku v PDF:

Příručka je dostupná

  • v elektronické verzi ve formátu PDF
     - na okraji každé stránky je uvedeno jméno vlastníka. Cena elektronické verze je 242,- Kč vč. DPH 21%. Doručení na email.
     

  • v tištěné verzi
    - barevný laserový tisk, plastová vazba, přední průhledné desky, zadní karton. Cena tištěné verze je 390,- Kč včetně DPH 10% a poštovného v rámci ČR.

Na Slovensko zasíláme pouze elektronickou verzi za 8,- EUR + poplatky bance za převod ve výši 3,- EUR, celkem tedy 11,- EUR.

Objednávky výhradně emailem. Neplaťte předem, obdržíte nejdříve výzvu k úhradě a po zaplacení obdržíte příručku poštou nebo emailem do 3 dnů.

Elektronickou verzi objednávejte zde

Tištěnou verzi objednávejte zde, nezapomeňte uvést celou adresu pro zaslání!

Pokud se Vám odkaz pro objednání neotevře v emailovém programu, zašlete objednávku na email:  kortus @ mako.cz

P.S. Možná je tento postup distribuce nemoderní a zdlouhavý, ale skutečně se nevyplatí programovat jen pro tento účel platební bránu včetně EET kravin - z tohoto důvodu platba na účet. Děkuji za pochopení.

Originální návod v PDF ke stažení v angličtině a v němčině (náš návod není překladem těchto originálních návodů, příručka je zcela nově napsána).

Součástí příručky NENÍ čeština do programu - NEJSME DODAVATELEM ČEŠTINY DO PROGRAMU - češtinu si můžete objednat na www.macek-photo.cz . Program Capture NX-D si můžete stáhnout ZDARMA a oficiálně na stránkách Nikonu nebo verzi 1.4.6. přímo z našich stránek zde.

Pokud s programem začínáte, možná vám pomohou i videa, která jsou vhodným doplňkem příručky:

 

 

Jaroslav Kortus, 602 379 525 (po 17.00 hod.)

NAVRCHOLU.cz