Nikon Capture NX-D - český návod k použití, české menu


14.9.2018 aktualizace odkazů na stažení verze
19.9.2018 aktualizace příručky na verzi 1.5.0 - samostatný doplněk si můžete stáhnout ve formátu PDF zde (samozřejmě nesedí stránky, ale s tím se musíte smířit :)

 Capture NX-D

Vážení stávající a noví uživatelé programu Nikon Capture NX-D,

původně se na tomto místě nacházel popis demoverze tohoto programu. Od roku 2014, kdy byl program poprvé představen, neexistuje do dnešního dne oficiální návod k použití v češtině. Původně jsem uvažoval o prostém překladu anglické příručky do češtiny, ale zdála se mi nepřehledná.

Vytvořil jsem proto zcela nový návod, který neobsahuje jen prostý popis funkcí, ale též návody, postupy a příklady jejich použití. Celý návod má 77 stran A4 a je psán současně jak pro anglické, tak české menu - odkaz na (placenou) verzi českého menu je na titulní staně příručky (nejsme dodavatelé českého menu do programu!).

Abyste si dokázali udělat představu, jak příručka vypadá, tak po kliknutí na obrázek příručky si můžete stáhnout či prohlédnout malou ukázku v PDF - ukázka může být i ze starší verze. Příručka je udržována stále pro aktuální verzi, momentálně pro verzi 1.5.0.

Příručka je dostupná

  • v elektronické verzi ve formátu PDF
     - na okraji každé stránky je uvedeno jméno vlastníka. Cena elektronické verze je 242,- Kč vč. DPH 21%. Doručení na email.
     

  • v tištěné verzi
    - barevný laserový tisk, plastová vazba, přední průhledné desky, zadní karton. Cena tištěné verze je 390,- Kč včetně DPH 10% a poštovného v rámci ČR.

Na Slovensko zasíláme pouze elektronickou verzi za 8,- EUR + poplatky bance za převod ve výši 3,- EUR, celkem tedy 11,- EUR.

Objednávky výhradně emailem. Neplaťte předem, obdržíte nejdříve výzvu k úhradě a po zaplacení obdržíte příručku poštou nebo emailem do 3 dnů.

Elektronickou verzi objednávejte zde

Tištěnou verzi objednávejte zde, nezapomeňte uvést celou adresu pro zaslání!

Pokud se Vám odkaz pro objednání neotevře v emailovém programu, zašlete objednávku na email:  kortus @ mako.cz

P.S. Možná je tento postup distribuce nemoderní a zdlouhavý, ale skutečně se nevyplatí programovat jen pro tento účel platební bránu včetně EET kravin - z tohoto důvodu platba na účet. Děkuji za pochopení.

Originální návod v PDF ke stažení v angličtině a v němčině (náš návod není překladem těchto originálních návodů, příručka je zcela nově napsána).

Součástí příručky NENÍ čeština do programu - NEJSME DODAVATELEM ČEŠTINY DO PROGRAMU - češtinu si můžete objednat na www.macek-photo.cz . Program Capture NX-D si můžete stáhnout ZDARMA a oficiálně na stránkách Nikonu nebo verzi 1.5.0. přímo z našich stránek zde.

Pokud s programem začínáte, možná vám pomohou i videa, která jsou vhodným doplňkem příručky:

 

 

Jaroslav Kortus, 602 379 525 (po 17.00 hod.)

NAVRCHOLU.cz