Nikon NX Studio
český návod k použití

 NX Studio

Vážení stávající a noví uživatelé programu NX-Studio,

Vytvořil jsem proto zcela nový návod, který neobsahuje jen prostý popis funkcí, ale též návody, postupy a příklady jejich použití. Celý návod má 150 stran A4 a je psán současně jak pro anglické, tak české menu - odkaz na (placenou) verzi českého menu je na titulní straně příručky (nejsme dodavatelé českého menu do programu!).

Abyste si dokázali udělat představu, jak příručka vypadá, tak po kliknutí na obrázek příručky si můžete stáhnout či prohlédnout malou ukázku v PDF - ukázka může být i ze starší verze. Elektronická příručka je udržována stále pro aktuální verzi.

Příručka je dostupná

  • v elektronické verzi ve formátu PDF
     - na okraji každé stránky je uvedeno jméno vlastníka. Cena elektronické verze je 390,- Kč. Doručení na email.
     

Na Slovensko zasíláme pouze elektronickou verzi za 15,- EUR + poplatky bance za převod ve výši 5,- EUR, celkem tedy 20,- EUR.

Objednávky výhradně emailem. Neplaťte předem, obdržíte nejdříve výzvu k úhradě a po zaplacení obdržíte emailem do 3 dnů.

Objednávejte zde - v objednávce uveďte minimálně své celé jméno, tel. číslo je výhodou pro případnou komunikaci. Pokud se Vám odkaz pro objednání neotevře v emailovém programu, zašlete objednávku na email:  kortus @ mako.cz

S programem NX Studio se automaticky instaluje i program NX Tether pro vzdálené fotografování, nastavení a přenos snímků - spolupracuje s fotoaparáty Z 9, Z 7II, Z 7, Z 6II, Z 6, Z 5, Z 50, Z fc, D6 a D780. Návod k jeho použití si můžete stáhnout zdarma v sekci návody.

P.S. Možná je tento postup distribuce nemoderní a zdlouhavý, ale skutečně se nevyplatí programovat jen pro tento účel platební bránu - z tohoto důvodu je platba na účet. Děkuji za pochopení.

Součástí příručky NENÍ čeština do programu - NEJSME DODAVATELEM ČEŠTINY DO PROGRAMU - češtinu si můžete objednat na http://macek-photo.cz/2MSOFT/2MFoto/.

Stále k dispozici i český návod na Nikon Capture NX-D:

 

Jaroslav Kortus, 602 379 525 (po 17.00 hod.)

NAVRCHOLU.cz